  • WLS15CWR0360DSQP
WLS15CWR0360DSQP
advertisement
Manufacturer No:
WLS15CWR0360DSQP
HK JDW NO:
124-WLS15CWR0360DSQP
Quantity:
In Stock : 8105
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
WLS15CWR0360DSQP
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Series
    WLS15
  • Size / Dimension
    360.00mm Lx30.60mm W
  • Feature
    IP66, IP67
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    LED Module
  • Color
    Red, White
  • Configuration
    Linear Light Strip
  • Voltage - Forward (Vf) (Typ)
    24V
  • CCT (K)
    5000K
  • Current - Max
    480mA
  • Lens Type
    Flat
  • Flux @ Current/Temperature - Test
    350lm Red 110lm White
  • Light Emitting Surface (LES)
    286.40mm L x 24.20mm W
  • Wavelength
    625nm Red
  • Height
    15.50mm