  • WLS27XW710DSQ
WLS27XW710DSQ
advertisement
Manufacturer No:
WLS27XW710DSQ
HK JDW NO:
124-WLS27XW710DSQ
Quantity:
In Stock : 3
Step5Bar-code shipping tag
WLS27XW710DSQ
  • Series
    WLS27
  • Size / Dimension
    27.00mm Dia
  • Feature
    IP66, IP67, IP69K
  • Color
    White, Cool
  • Voltage - Forward (Vf) (Typ)
    24V
  • Current - Test
    770mA
  • Lumens/Watt @ Current - Test
    108 lm/W
  • Current - Max
    2A
  • Flux @ Current/Temperature - Test
    2000lm
  • Height
    773.50mm