  • WR44-U900-CE1-XH
WR44-U900-CE1-XH
advertisement
Manufacturer No:
WR44-U900-CE1-XH
Manufacturer:
Digi
HK JDW NO:
249-WR44-U900-CE1-XH
Package:
Datasheet:
WR44-U900-CE1-XH
Description:
TRANSPORT WR44
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
WR44-U900-CE1-XH
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Series
    Transport®
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Applications
    General Purpose
  • Frequency
    850MHz 900MHz 1.7GHz 1.9GHz 2.1GHz