  • WS3A33R0J
WS3A33R0J
advertisement
Manufacturer No:
WS3A33R0J
HK JDW NO:
103-WS3A33R0J
Datasheet:
WS3A33R0J
Description:
33Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
WS3A33R0J
  • Operating Temperature
    -55°C~200°C
  • Size / Dimension
    0.256Diax0.689L 6.50mmx17.50mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    33Ohm
  • Power Rating
    3W
  • Max Power Dissipation
    3W