  • WSC251515R40DEB
WSC251515R40DEB
advertisement
Manufacturer No:
WSC251515R40DEB
HK JDW NO:
866-WSC251515R40DEB
Description:
Wirewound, 15.4Ohm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC251515R40DEB
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    15.4Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W