  • WSC25151K630FEB
WSC25151K630FEB
advertisement
Manufacturer No:
WSC25151K630FEB
HK JDW NO:
866-WSC25151K630FEB
Description:
Wirewound, 1.63kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC25151K630FEB
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    1.63kOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W