  • WSC25151R780DEA
WSC25151R780DEA
advertisement
Manufacturer No:
WSC25151R780DEA
HK JDW NO:
866-WSC25151R780DEA
Step5Bar-code shipping tag
WSC25151R780DEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    1.78Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W