  • WSC25152R210FTB
WSC25152R210FTB
advertisement
Manufacturer No:
WSC25152R210FTB
HK JDW NO:
866-WSC25152R210FTB
Description:
Wirewound, 2.21Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC25152R210FTB
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    2.21Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W