  • WSC25156R490FEA
WSC25156R490FEA
advertisement
Manufacturer No:
WSC25156R490FEA
HK JDW NO:
866-WSC25156R490FEA
Description:
Wirewound, 6.49Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC25156R490FEA
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    6.49Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W