  • WSC2515R3320JEB
WSC2515R3320JEB
advertisement
Manufacturer No:
WSC2515R3320JEB
HK JDW NO:
866-WSC2515R3320JEB
Description:
Wirewound, 332mOhm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC2515R3320JEB
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    90 ppm/°C
  • Resistance
    332mOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W