  • WSC45271K780JEK
WSC45271K780JEK
advertisement
Manufacturer No:
WSC45271K780JEK
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-WSC45271K780JEK
Package:
4527
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
WSC45271K780JEK
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
  • Package / Case
    4527
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    1.78kOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Composition
    Wirewound
  • Power Rating
    2W