  • WSC45271R870JEK
WSC45271R870JEK
advertisement
Manufacturer No:
WSC45271R870JEK
HK JDW NO:
866-WSC45271R870JEK
Package:
4527
Datasheet:
Description:
Wirewound, 1.87Ohm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC45271R870JEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    1.87Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W