  • WSC452722R30JEB
WSC452722R30JEB
advertisement
Manufacturer No:
WSC452722R30JEB
HK JDW NO:
866-WSC452722R30JEB
Step5Bar-code shipping tag
WSC452722R30JEB
  • Power Rating
    2W
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    22.3Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C