  • WSC452724R90JEB
WSC452724R90JEB
advertisement
Manufacturer No:
WSC452724R90JEB
HK JDW NO:
866-WSC452724R90JEB
Package:
4527
Datasheet:
Description:
Wirewound, 24.9Ohm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC452724R90JEB
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    24.9Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W