  • WSC45272K700FTA
WSC45272K700FTA
advertisement
Manufacturer No:
WSC45272K700FTA
HK JDW NO:
866-WSC45272K700FTA
Package:
4527
Datasheet:
WSC45272K700FTA
Description:
Wirewound, 2.7kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC45272K700FTA
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    2.7kOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W