  • WSC452737R40FEB
WSC452737R40FEB
advertisement
Manufacturer No:
WSC452737R40FEB
HK JDW NO:
866-WSC452737R40FEB
Step5Bar-code shipping tag
WSC452737R40FEB
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    37.4Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W