  • WSC45273R010DEB
WSC45273R010DEB
advertisement
Manufacturer No:
WSC45273R010DEB
HK JDW NO:
866-WSC45273R010DEB
Description:
Wirewound, 3.01Ohm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC45273R010DEB
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    3.01Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W