  • WSC45276R400JEB
WSC45276R400JEB
advertisement
Manufacturer No:
WSC45276R400JEB
HK JDW NO:
866-WSC45276R400JEB
Description:
Wirewound, 6.4Ohm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC45276R400JEB
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    6.4Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W