  • WSC4527R7870FEB
WSC4527R7870FEB
advertisement
Manufacturer No:
WSC4527R7870FEB
HK JDW NO:
866-WSC4527R7870FEB
Description:
Wirewound, 787mOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC4527R7870FEB
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    90 ppm/°C
  • Resistance
    787mOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W