  • WSC4527R9000JEB
WSC4527R9000JEB
advertisement
Manufacturer No:
WSC4527R9000JEB
HK JDW NO:
866-WSC4527R9000JEB
Description:
Wirewound, 900mOhm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC4527R9000JEB
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    90 ppm/°C
  • Resistance
    900mOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W