  • WSC69275R230DEA
WSC69275R230DEA
advertisement
Manufacturer No:
WSC69275R230DEA
HK JDW NO:
866-WSC69275R230DEA
Description:
Wirewound, 5.23Ohm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC69275R230DEA
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    5.23Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    3W