  • WSC6927649R0DEA
WSC6927649R0DEA
advertisement
Manufacturer No:
WSC6927649R0DEA
HK JDW NO:
866-WSC6927649R0DEA
Datasheet:
WSC6927649R0DEA
Description:
Wirewound, 649Ohm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC6927649R0DEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    649Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    3W