  • WSC6927R3830FEA
WSC6927R3830FEA
advertisement
Manufacturer No:
WSC6927R3830FEA
HK JDW NO:
866-WSC6927R3830FEA
Description:
Wirewound, 383mOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC6927R3830FEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    90 ppm/°C
  • Resistance
    383mOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    3W