  • WSF251510R40FEEK
WSF251510R40FEEK
advertisement
Manufacturer No:
WSF251510R40FEEK
HK JDW NO:
866-WSF251510R40FEEK
Step5Bar-code shipping tag
WSF251510R40FEEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    10.4Ohm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W