  • WSF2515140R0DHEK
WSF2515140R0DHEK
advertisement
Manufacturer No:
WSF2515140R0DHEK
HK JDW NO:
866-WSF2515140R0DHEK
Step5Bar-code shipping tag
WSF2515140R0DHEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    140Ohm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W