  • WSF25151K800FKEB
WSF25151K800FKEB
advertisement
Manufacturer No:
WSF25151K800FKEB
HK JDW NO:
866-WSF25151K800FKEB
Description:
Metal Film, 1.8kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF25151K800FKEB
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    1.8kOhm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W