  • WSF251523R20DHEB
WSF251523R20DHEB
advertisement
Manufacturer No:
WSF251523R20DHEB
HK JDW NO:
866-WSF251523R20DHEB
Description:
Metal Film, 23.2Ohm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF251523R20DHEB
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    23.2Ohm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W