  • WSF251524R00FKEA
WSF251524R00FKEA
advertisement
Manufacturer No:
WSF251524R00FKEA
HK JDW NO:
866-WSF251524R00FKEA
Description:
Metal Film, 24Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF251524R00FKEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    24Ohm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W