  • WSF251533R20FETB
WSF251533R20FETB
advertisement
Manufacturer No:
WSF251533R20FETB
HK JDW NO:
866-WSF251533R20FETB
Description:
Metal Film, 33.2Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF251533R20FETB
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    33.2Ohm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W