  • WSF251543R20FHEB
WSF251543R20FHEB
advertisement
Manufacturer No:
WSF251543R20FHEB
HK JDW NO:
866-WSF251543R20FHEB
Package:
2515
Datasheet:
Description:
Metal Film, 43.2Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF251543R20FHEB
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    43.2Ohm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W