  • WSF251545R30DEEK
WSF251545R30DEEK
advertisement
Manufacturer No:
WSF251545R30DEEK
HK JDW NO:
866-WSF251545R30DEEK
Package:
2515
Datasheet:
Description:
Metal Film, 45.3Ohm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF251545R30DEEK
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    45.3Ohm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W