  • WSF25155K230JKEA
WSF25155K230JKEA
advertisement
Manufacturer No:
WSF25155K230JKEA
HK JDW NO:
866-WSF25155K230JKEA
Package:
2515
Datasheet:
Description:
Metal Film, 5.23kOhm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF25155K230JKEA
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    5.23kOhm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W