  • WSF251568R00FEEK
WSF251568R00FEEK
advertisement
Manufacturer No:
WSF251568R00FEEK
HK JDW NO:
866-WSF251568R00FEEK
Package:
2515
Datasheet:
Description:
Metal Film, 68Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF251568R00FEEK
    2515
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    68Ohm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W