  • WSF25156K040DHEB
WSF25156K040DHEB
advertisement
Manufacturer No:
WSF25156K040DHEB
HK JDW NO:
866-WSF25156K040DHEB
Package:
2515
Datasheet:
Description:
Metal Film, 6.04kOhm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF25156K040DHEB
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    6.04kOhm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W