  • WSF2515768R0FHEB
WSF2515768R0FHEB
advertisement
Manufacturer No:
WSF2515768R0FHEB
HK JDW NO:
866-WSF2515768R0FHEB
Package:
2515
Datasheet:
Description:
Metal Film, 768Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF2515768R0FHEB
    2515
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    768Ohm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W