  • WSF25157K500DKEK
WSF25157K500DKEK
advertisement
Manufacturer No:
WSF25157K500DKEK
HK JDW NO:
866-WSF25157K500DKEK
Step5Bar-code shipping tag
WSF25157K500DKEK
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    7.5kOhm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W