  • WSF25158K200DEEA
WSF25158K200DEEA
advertisement
Manufacturer No:
WSF25158K200DEEA
HK JDW NO:
866-WSF25158K200DEEA
Package:
2515
Datasheet:
Description:
Metal Film, 8.2kOhm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF25158K200DEEA
    2515
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    8.2kOhm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W