  • WSF2515976R0DKEB
WSF2515976R0DKEB
advertisement
Manufacturer No:
WSF2515976R0DKEB
HK JDW NO:
866-WSF2515976R0DKEB
Description:
Metal Film, 976Ohm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF2515976R0DKEB
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    976Ohm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W