  • WSF452710K50JKEK
WSF452710K50JKEK
advertisement
Manufacturer No:
WSF452710K50JKEK
HK JDW NO:
866-WSF452710K50JKEK
Step5Bar-code shipping tag
WSF452710K50JKEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    10.5kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W