  • WSF452710R00JKBA
WSF452710R00JKBA
advertisement
Manufacturer No:
WSF452710R00JKBA
HK JDW NO:
866-WSF452710R00JKBA
Description:
Metal Film, 10Ohm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF452710R00JKBA
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    10Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W