  • WSF452711R80DHEK
WSF452711R80DHEK
advertisement
Manufacturer No:
WSF452711R80DHEK
HK JDW NO:
866-WSF452711R80DHEK
Description:
Metal Film, 11.8Ohm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF452711R80DHEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    11.8Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W