  • WSF452714R30JKEA
WSF452714R30JKEA
advertisement
Manufacturer No:
WSF452714R30JKEA
HK JDW NO:
866-WSF452714R30JKEA
Step5Bar-code shipping tag
WSF452714R30JKEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    14.3Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W