  • WSF4527169R0FEEK
WSF4527169R0FEEK
advertisement
Manufacturer No:
WSF4527169R0FEEK
HK JDW NO:
866-WSF4527169R0FEEK
Description:
Metal Film, 169Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF4527169R0FEEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    169Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W