  • WSF452719R10FKEA
WSF452719R10FKEA
advertisement
Manufacturer No:
WSF452719R10FKEA
HK JDW NO:
866-WSF452719R10FKEA
Description:
Metal Film, 19.1Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF452719R10FKEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    19.1Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W