  • WSF45271K200DKEB
WSF45271K200DKEB
advertisement
Manufacturer No:
WSF45271K200DKEB
HK JDW NO:
866-WSF45271K200DKEB
Description:
Metal Film, 1.2kOhm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF45271K200DKEB
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    1.2kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W