  • WSF45271K680FKEK
WSF45271K680FKEK
advertisement
Manufacturer No:
WSF45271K680FKEK
HK JDW NO:
866-WSF45271K680FKEK
Step5Bar-code shipping tag
WSF45271K680FKEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    1.68kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W