  • WSF4527261R0DEEA
WSF4527261R0DEEA
advertisement
Manufacturer No:
WSF4527261R0DEEA
HK JDW NO:
866-WSF4527261R0DEEA
Package:
4527
Datasheet:
Description:
Metal Film, 261Ohm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF4527261R0DEEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    261Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W