  • WSF452726K70FEEK
WSF452726K70FEEK
advertisement
Manufacturer No:
WSF452726K70FEEK
HK JDW NO:
866-WSF452726K70FEEK
Package:
4527
Datasheet:
Description:
Metal Film, 26.7kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF452726K70FEEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    26.7kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W