  • WSF452727K40FHEA
WSF452727K40FHEA
advertisement
Manufacturer No:
WSF452727K40FHEA
HK JDW NO:
866-WSF452727K40FHEA
Step5Bar-code shipping tag
WSF452727K40FHEA
  • Resistance
    27.4kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C