  • WSF452727R00DEEA
WSF452727R00DEEA
advertisement
Manufacturer No:
WSF452727R00DEEA
HK JDW NO:
866-WSF452727R00DEEA
Package:
4527
Datasheet:
Description:
Metal Film, 27Ohm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF452727R00DEEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    27Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W